Przejdź do treści

Od 1997 roku lat zajmuje się tworzeniem grafiki użytkowej i identyfikacji wizualnej. Projektuję materiały reklamowe do druku oraz grafiki do internetu. Tworzę strony internetowe, banery na portale, profile social media. Przez wiele lat pracy stworzyłam setki projektów graficznych. 

Lubię to co robię : ) Dlatego jestem w tym dobra.
Bardzo dobra!

praca zespołowa

Praca nad złożonymi projektami wymaga współpracy całego zespołu: fotografa, copywritera, zespołu operatorów DTP. Na co dzień pracuję samodzielnie, ale potrafię realizować zadania w zespole oraz koordynować pracę całej grypy. Ogromną satysfakcję sprawia mi stworzenie projektu oraz opracowanie layoutu, który jest czytelną podstawą dla całego zespołu. Opowiadam za ostateczną formę graficzną danego projektu oraz pośrednio za wszystkie sprawy związane z jego poziomem artystycznym.

Od 2003 roku współpracuję z Fabryką Wyobraźni, dzięki czemu mam stały dostęp do najnowszego oprogramowania, w pełni wyposażonego studia oraz możliwość skupienia się na projektowaniu i realizacji kolejnych projektów.

hobby

Grafika zawsze była moją pasją. Z czasem stała się zawodem. Projektowanie jest jedynym źródłem utrzymania. Czasami jednak trzeba oderwać myśli od pracy – wtedy realizuję moją drugą pasję: Taekwondo. Zapraszam na stronę poświęconą mojej pasji: dojang.pl

współpraca
Imię Nazwisko
FOTOGRAF
Imię Nazwisko
COPYWRITER
Imię Nazwisko
FOTOGRAF